Antalyada Satilik Binalar

Antalyada Satilik Binalar
07500 Kadriye/Antalya İli, Türkiye
Satılık 980,000 - Daire, Komple Bina, Komple Site
1023 1800 m2 7 Yatak Odaları 5 Banyolar 10 Garajlar

Antalyada satilik binalar,Antalya nın en güzel plajlarından biri olan turizm cenneti belek te komple iki bloklu satılık olan sitemiz,denize belek plajlarına 1200 mt.mesafede olup.her bilokta girişte 2 adet 2+1 daire, üstlerde ise 3 adet 3+1 dubleks daire olup toplam 10 daire vardır.iki blok arasında yüzme havuzu ayrıca bekçi yada site görevlisi için girişte büyük bir odalı bir bağımsız bölüm bulunmaktadır. Belek te komple satılık olan sitemiz,antalyada satilik binalar,dan golf sahalarına 500 mt.mesafede olup ,golfcülere yönelik konaklama tesisine yada komple mobilyalı kiralık daire şeklinde veya otel lojmanı,hastane,,huzur evi,sağlık merkezi,vb. olarak kullanılmaya. elverişlidir.diğer Antalyada Satılık Daireler ve Antalyada mobilyalı kiralık daireler için sitemizi inceleyin lütfen

Antalya, ilk çağdan beri Akdenizin tüccar milletleri için iyi bir pazar yeri olmuş ve M. Ö. VI. yüzyılda Yunanlıların kıyı sömürgelerine katılmıştır. Antalya adı, Bergama Kralı Attalos II. nin, bugünkü yerde kurduğu Attaleia şehrinin adından gelmektedir.
Süleyman Şah zamanında Selçuk Türkleri tarafından zapt edilmiş (1085) Murat I. zamanında da (1391) Osmanlıların eline geçmiştir. Mondros Mütarekesinden yararlanan İtalyanlar da kısa bir süre (1919) şehri işgal etmişlerdir.
Portakal bahçeleriyle kuşatılmış koyu yeşillik içinde güzel ve toprağı veşit sebze ekimi ve meyveciliği ile hızla ilerleme yolunda olan şehirlerimizdendir.
Anadolunun güney-batısında bulunan Akdeniz Bölgesi illerimizden biri. Yüzölçümü 20.469 kilometrekare, nüfusa 418.413 tür.
Antalyanın güneyini kaplayan Akdeniz kıyıları en büyükleri Antalya körfezi olmak üzere irili ufaklı birçok körfezler, koylar, limanlar ve Antalya -Kaş arasında ufak adacıklarla bezenmiştir. Yüzeyi, Batı Torosları ile kıyı arasında kalan yollar, dik meyilli yamaçlardan ibarettir. İklimi Akdeniz iklimi özelliğini taşır. Çeşitli tarım ürünleri yetiştiren bir bölge olmasının yanında Türkiye’nin en zengin orman bölgelerinden biridir.

Emlak Bilgileri

  • Bina: 2
  • Building Number of Floors: 2
  • Building Floor: 2
  • City Center: 2km
  • Hospital: 2km
  • Bus Stop: 100m
  • Post Office (PTT): 1km
  • Airport: 15km

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan