Antalyada Satılık Deniz Manzaralı Daire

Antalyada Satılık Deniz Manzaralı Daire
Liman Mh., 07070 Antalya/Antalya, Türkiye
Satılık 90,000 - Daire
1015 140 mt2 3 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj

Antalyada satılık deniz manzaralı daire, Antalya Konyaaltı Liman da deniz manzaralı ,serbest bölgeye,liman gümrük müdürlüğüne,denize,alışveriş merkezlerine,restaurantalara,semt pazarına,okullara yürüme mesafesinde muhteşem deniz ,dağ ve antalya manzarasına hakim olan dairemiz güney-doğu-batı cepheli ve çok uygun fiyata satılıktır.daire site içinde dir.Antalyada satılık daireler için web sitemizi inceleyin lütfen, Antalyada satılık deniz manzaralı daire,

Antalyada gezilebilecek yerler,

MANAVGAT ŞELALESİ;ANTALYA ŞELALELERİ İLE ÜN YAPMIŞ 1 VİLAYETTİR, BUNLARDAN BİRİSİ DÜNYACA ÜNLÜ MANAVGAT ŞELALESİDİR. AKDAĞ’IN ETEKLERİNDEN ÇIKMAKTADIR, DERİNLİĞİ YER YER 2-7 METRE ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR. UZUNLUĞU 79 KM.DİR, SANİYEDE ORTALAMA OLARAK 155.5 M3 SU AKITMAKTADIR. SUYU İLE ULAŞIM YAPILABİLMEKTEDİR, MANAVGAT IRMAĞI-KORU IRMAĞI-SÖĞÜT IRMAĞI-GEBECE IRMAĞI-AYGIR IRMAĞI-ÜÇ IRMAK-ORMANA IRMAĞI-ŞAHAP IRMAĞI SULARI İLE BESLENMEKTEDİR.

ANTALYA’DA BULUNAN MİLLİ PARKLAR;TERMESSOS MİLLİ PARKI-OLİMPOS BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARKI-KÖPRÜLÜ KANYON MİLLİ PARKI.

ANTALYA’NIN PLAJLARI;KONYA ALTI PLAJI-LARA PLAJI-KARPUZKALDIRAN PLAJI.

DİĞER GEZİLECEK GÖRÜLECEK YERLER;AHİ YUSUF TÜRBESİ-KARATAY CAMİİ-ANTALYA MEVLEVİHANESİ-BÜYÜK CAMİ-ALANYA KIZ KULESİ-ALAADDİN CAMİİ-BİZANS KİLİSESİ-KALE CAMİİ-AKŞEBE TÜRBESİ-BEDESTEN-DAMLATAŞ MAĞARASI-ASPENDOS (BELLAS)-SİDE-PERGE-TERMESSOS AÇIK HAVA TİYATROLARI-KSANTOS HARABELERİ-

DÜDEN ŞELALESİ;KIRKGÖZLERDE Kİ PINARLARDAN DOĞAR, ANTALYA’YA 8 KM. UZAKLIKTA 40 METRE YÜKSEKLİKTEN DENİZE DÖKÜLÜR. UZUNLUĞU YAKLAŞIK OLARAK 24 KM.DİR, SUYU ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİMİNDE VE SULAMADA KULLANILIR. DÜDEN ŞELALESİ DÜNYANIN EN GÜZEL ŞELALERİNDEN BİRİSİDİR, FOTOĞRAF MAKİNASI OLAN TURİSTLER SIK SIK BU ŞELALENİN FOTOĞRAFINI ÇEKERLER.

ANTALYA’NIN YAYLALARI;TEKE YAYLASI-GÖMBE YAYLASI-FESLİKAN YAYLASI-KARÇUKURU YAYLASI-GÖDEME YAYLASI-ENİS YAYLASI-CEMBÖS YAYLASI-TOKAT YAYLASI.

ANTALYA’DA Kİ AV HAYVANLARI;YABAN DOMUZU-AYI-KURT-SIRTLAN-YABAN KEÇİSİ-GEYİK-SANSAR-KUNDUZ-SİNCAP-YABAN ÖRDEĞİ-YABAN GÜVERCİNİ-KARATAVUK.

ANTALYA’DA AVLANABİLECEK BALIK TÜRLERİ;TRATA-AĞ-BARAGADİ-MENDİK-GOBEZ-GRİDA-BARBUN-PALAMUT-KOLYOZ-ALABALIK.

Harita

Benzer Emlaklar