Antalyada Satılık Residence Daireler

Antalyada Satılık Residence Daireler
Liman Mh., Liman Caddesi, 07100 Antalya/Antalya İli, Türkiye
Satılık 590,000 USD - Daire
1012 165 m2 3 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj

Antalyada Satılık Residence Daireler, Konyaaltı Sahilinde Denize sıfır ,deniz manzaralı,ultra lüks, Satılık dairemiz,residence içinde,24 saat güvenlikli,yüzme havuzlu,kapalı otopark,kamera sistem,panaromik asansör,lobi,özelliklerine sahiptir.Antalya ilinin gözbebeği olan, Konyaaltında denize sıfır lüks site içinde,Satılık Residence Daire, 3+1 165 m2 daire,ayrı mutfaklı,ebebeyn banyolu,doğalgaz tesisatı hazır,Antalyada Satılık Daireler ve Antalyada Mobilyalı Kiralık Daireler için sitemizi inceleyin lütfen, Antalya dan bahsadecek olursak eğer ;

Antalyada Satılık Residence Daireler,

Antalya sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde “Türk Rivierası” adını almıştır. Deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği Antalya, Akdeniz’in en güzel ve temiz kıyılarına sahiptir. 630 km. uzunluğundaki Antalya kıyıları boyunca, antik kentler, antik limanlar, anıt mezarlar, dantel gibi koylar, kumsallar, yemyeşil ormanlar ve akarsular yer alır.

Palmiyelerle sıralanmış bulvarları, uluslararası ödül sahibi marinası, geleneksel mimarisi ile şirin bir köşe oluşturan Kaleiçi ve modern mekanları ile Türkiye’nin en önemli Turizm Merkezi olan Antalya, Aspendos Opera ve Bale Festivali, Uluslararası Plaj Voleybolu, Triathlon, Golf Müsabakaları, Okçuluk, Tenis, Kayak yarışmaları vb. etkinliklere, 1995 yılında açılan Antalya Kültür Merkezi ile de plastik sanatlar, müzik, tiyatro, sergi gibi birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan