Satilik Daire Antalya Konyaalti Liman

Satilik Daire Antalya Konyaalti Liman
Liman Mh., 07100 Antalya/Antalya, Türkiye
Satılık 60,000 - Daire
1028 55 m2 1 Yatak Odası 1 Banyo 1 Garaj

satilik daire antalya konyaalti liman, Konyaaltı liman mahallesinde denize yürüme mesafesinde, yüzme havuzlu yeni binada uygun fiyatlı daire, semt pazarına, alışveriş merkezlerine, okullara, restaurantlara yürüme mesafesinde, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır.

Antalya Hakkında,
Antalya‘nın simgesi olan ve şehrin ilk İslam yapılarından biri olan Yivli Minare, Yivli Camii ve külliyesinin en etkileyici parçalarından biridir.13. Yüzyılla tarihlendirilen Yivli Minare, Selçuklu döneminden günümüze gelmeyi başarmıştır. Yivli Camii, ilk yapıldığı dönemlerde Bizans kilisesiydi. Daha sonra Alaeddin Keykubat tarafından minare eklenerek camiye çevrilmiştir. Minarenin yivlerinden dolayı, camiye Yivli adı verilmiştir. Yivli Minare, şehrin hemen hemen her noktasından görüldüğü için çekilen tüm fotoğraflarda kendini göstermektedir.

Antalya’ya gelen turistlerin yoğun ilgisini gören Yivli Minare, sizin de gezinizin bir parçası olabilir ve emin olun en güzel gezi noktalarınızdan biri olacak. Minare, Kaleiçi‘ndedir ve ulaşımı oldukça kolaydır. 45 metre yüksekliğindeki Yivli Minare’nin ardından şehirde keşfedecek diğer yerleri gezi listenize eklemeyi unutmayın. satilik daire antalya konyaalti liman

Antalya Tarihi Saat Kulesi, Kocain Mağarası, Çığlıkara, Sinek Kalesi, Alara Kalesi, Etenna Antik Kenti veSimena Kalesi listenizde olması gereken yerlerden sadece birkaçıdır. Antalya sadece deniziyle, güneşiyle ve doğal güzellikleriyle değil, tarihe ışık tutan yapılarıyla da sizleri büyüleyecek.

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan