Antalya Altınkum Eşyalı Kiralık Daire

Antalya Altınkum Eşyalı Kiralık Daire
Altınkum Mh., Atatürk Bulvarı, 07600 Antalya/Antalya, Türkiye
Kiralık 3,500 TL. - Mobilyalı Daireler
110 180 m2 3 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj 4 4

Antalya Altınkum Eşyalı Kiralık Daire, Altınkumda,deniz manzaralı,full mobilyalı,dubleks,sahibinden kiralık dairemiz,bir apartman dairesi olup,denize,toplu ulaşıma,bankalara,alışveriş merkezlerine,konyaaltı plajlarına,eğlence ve kültür merkezlerine.okullara,şehir merkezine yakın ,yürüme mesafesindedir.evimiz,alt katta bir salon,american mutfak,tuvalet banyo,ve bır yatak odası,balkon,üst katta ise bir mutfak küçük,iki yatak odası,tuvalet banyo ve teras tan oluşmaktadır.,antalya altınkum eşyalı kiralık daire, antalya altınkum eşyalı kiralık daire

Antalya coğrafyası ;

Antalya, güneyinde dik yamaçlarla kesilen Akdeniz ve kuzeyde ona paralel uzanan Toroslar ile çevrilidir. İlin % 70i dağlıktır. Ovalar % 13tür. Yaylaları güzel olup, Tekeli ile Gidev yaylası meşhurdur. Kıyılarının uzunluğu 450 kilometredir. Körfezin batı sahillerine dağlar dik olarak indiği için, girinti ve çıkıntısı fazladır. Sahillerde deniz derindir. Körfezin doğu kıyısında, dağlar sahile paralel olduğundan denizde büyük bir kumsal şerit vardır. Bu sahiller Türkiyenin en güzel manzaralı kıyılarıdır. antalya altınkum eşyalı kiralık daire, Antalyada Elmalı, Manavgat, Kasaba, Alara, Alanya ve Finike ovaları vardır. Bu ovalar su bakımından zengin ve bereketlidir. Akarsuları ve gölleri: Akarsuların hepsi Torosların güney yamaçlarından çıkar ve güneye doğru akarlar. Bazıları güzel çağlayanlar meydana getirirler. Önemli akarsuları ve gölleri şunlardır:

Aksu Çayı: Ispartadan gelen fabrika deresi, Kovada gölünden çıkan dere ile birleşerek Aksu ismini alır. Perge harabeleri doğusundan gelerek Antalya körfezine dökülür. Köprü Su Çayı: Anamas Dağlarından Belkıs (Aspendos) harabelerinin doğusundan geçip, Antalya Körfezinde denize ulaşır. Manavgat Çayı: Gembos Ovasının doğusundaki dağlardan çıkar; Karapınar sularını alıp, Handosta dar bir boğaza girer. On iki kaya deliğinden sonra çağlayan meydana getirir. İkinci bir çağlayandan sonra Gökböget Gölcüğüne dökülür. Manavgat Çağlayanını meydana getirdikten sonra, Antalya Körfezine dökülür (Saniyede 155,5 metreküp su akıtır). Düden Çayı: Antalyanın 30 km kuzeyinden doğar. Bazan yer altından, bazan da yer üstünden akar. Birçok şelaleler meydana getirir. Kırkgözde yerin altına girer. 10 km sonra yer yüzüne çıkar ve 3 km sonra tekrar bir mağara tüneline girer. Tüneldeyken yeraltı suları karışır. Lara plajında 50 m yükseklikten denize dökülür.

 

Emlak Bilgileri

  • Depozit: $500
  • Bina: 14
  • Building Number of Floors: 3
  • Building Floor: 3
  • City Center: 4km
  • Hospital: 2km
  • Bus Stop: 200m
  • Post Office (PTT): 400m
  • Airport: 15km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan