Antalyada Satılık Villalar

Antalyada Satılık Villalar
Aslanbucak Mah., Özel Bilce Kemer Koleji, Kuzdere Cad. 248 Sk. No:5, 07980 Kemer/Antalya İli, Türkiye
Satılık 750,000 - Komple Bina
1006 400 m2 4 Yatak Odaları 4 Banyolar 2 Garajlar

Antalyada Satılık Villalar, Antalya Kemerde Satılık Villa 1000 m2.arazi üzerine kurulu,mustakil bir villadır.Kendine ait yüzme havuzu,bahçesinde portakal ağaçları bulunan muhteşem bir doğa manzarasına sahiptir.Antalyada satılık olan villa içinde,türk hamamı,sauna,yukarıdaki iki odada da ebebeyn banyosu bulunmaktadır.Kısaca kemer bölgesini anlatmak gerekir ise ;

Türkiye’nin en güneyinde bulunan bir cennet Kemer. Antalya’ya 42 km uzaklikta son yillarda çok büyük hizla büyüyen 5 yildizli tatil köylerinin adeta hizmet yarisi yaptigi büyülü bir yer Kemer. Antalya’dan Kemer’e daha giderken büyüsüne kapilmaya baslarsiniz.

Küçüklü büyüklü koylar ve toroslarin eteginde çam agaçlaarinin tertemiz havasinda ilerken Akdenizin mavisiyle çam agaçlarinin yesilinin bir birine girdigini iki rengin birbiriyle dansina sahit olursunuz. Sinirsiz aktivite sunar size Kemer, kalabaliktan uzak durma niyetinde olanlara da pek çok imkan sunuyor. Akdeniz`in turkuvaz renkli kiyilarinda tekneyle çevre turlarina katilabilir, ya da jeep safarilere katilarak Toros daglarinin patikalarinda farkli heyecanlar yasayabilirsiniz. Kemer’de nereleri gezebilirsiniz:

Kemer`in batisinda yükselen Tahtali (Olympos) daginin yamacinda görülmeye deger tarihi zenginliklere sahip bir magara bulunmaktadir. Çamyuva – Göynük sinirinda tarihi zenginlikler içeren bir diger magara ve Göynük beldesi içinde bir kral mezari yer almaktadir. Chimera (Yanartas) Olimpos`un kuzeyinde Çirali plajinin üst kisminda ilginç bir dogal güzellik, mitolojik Yanartas yer almaktadir.KanatliPegasus`un sirtindaki Belleraphon, ates soluyan canavari burada öldürmüstür.Hala yanmakta olan atesin öldürülen canavarin agzindan çikan alevler oldugu söylene gelmistir.Bizansli demirciler tarafindan kutsal sayilan bu bölgede insa edilen tapinagin kalintilari Yanartas`in yaninda yer alir.Bazi tarihçilere göre Olimpiyat atesi ilk kez bu noktadan getirilmistir.Yaz kis yanan bu atesin asli yanici bir gazdir.

Antalyada satılık daireler,  için web sitemizi inceleyin lütfen,

 

Benzer Emlaklar