Antalyada Satılık Daire

Antalyada Satılık Daire
Liman Mh., 07070 Antalya/Antalya İli, Türkiye
Satılık 115,000 USD - Daire
1005 90 m2 2 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj

Antalyada Satılık Daire,

Site içerisinde %40 Peşinat ile 1 yıl faizsiz taksit imkanı olan projelerimiz yapım aşamasındadır.

1+1 ,2+1 ve 3+1 satılık daire seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Konyaaltı Plajı ve Baki Plajına yakın olması nedeni ile gurbetçilerin seçimi haline gelmiş olup, aynı servis hizmetlerinin bulunması nedeni ile aynı zamanda yaşamak için uygun bir bölgedir. Antalyada Satılık Daire, kompseptimiz ile kısaca konyaaltı hakkında tanıtım yapmak gerekir ise ;

Bölgede: Devlet Hastanesi, Akdeniz Tıp Fakültesi ve Olimpos Hastanesi olmak üzere 3 adet hastane bulunmaktadır. Yabancılardan sorumlu polis karakolu Konyaaltı, Uncalı semtinde bulunmaktadır. Yabancılar oturma izni için buraya başvuru yaparlar.

Bir çok alışveriş imkanı bulunmaktadır. Migros alışveriş merkezi içerisinde : süpermarket, giyim mağazaları, sinema, müzik, kitap ve elektronik mağazaların yanı sıra her türlü dükkan bulunmaktadır. Bina yapı malzemeleri merkezi yanı sıra bakkallar ve marketler bol miktarda mevcuttur.

Bölgede yemek için birçok restoran bulunmaktadır. Güneyliler kebap, Samsun Pide, geleneksel Türk yemekleri yiyebileceğiniz Zencefil isimli restoran bunlardan bazılarıdır. Salı günleri Liman’da, çarşamba günleri Toros’da, perşembe günleri Meltem’de ve Cuma günleri Altınkum’da kurulan çeşitli semt pazarları bulunmaktadır. Bu pazarlar da taze meyve, sebze, balık ve süt ürünleri bulunmaktadır.

Konyaaltı kültürel aktivite açısından oldukça zengindir. Atatürk Kültür Merkezi, her cuma akşamı Antalya Devlet Senfonisi’ne ev sahipliği yapmaktadır. AKM aynı zamanda Uluslararası Piyano Festivaline, dünyaca ünlü Jazz ve Klasik müzisyenlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan