Antalya Satılık Villalar

Antalya Satılık Villalar
07980 Kemer, Türkiye
Satılık 365,000 USD - Daire
1010 180 m2 3 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj

Antalya Satılık Villalar, Kemerde Site içerisinde,

6 adet villadan oluşan sitemiz denize 600 mt.mesafede her biri 3 oda 1 salon, iki banyo,sauna, ve terastan oluşmaktadır.Kemer şehir merkezindedir.antalya satılık villalar, Birazda dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan güzel Antalya mızdan bahsedecek olursak eğer ;

Antalya, ülkemizin tatil başkenti. Her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor ve güzelliklerini misafirlerine sunuyor. Kelimelerle anlatılamayacak güzelliklere sahip Antalya’da gezilecek pek çok yer var. Antalya’nın gezilecek yerleri neresi diye merak ediyorsanız eğer, aşağıdaki yazımıza göz atmanızı öneriyoruz

Yaylalar: Antalya’nın yakıcı sıcağından biraz uzaklaşmak ve doğa ile iç içe vakit geçirmek isterseniz Bezirgan Yaylası‘nı, Gömbe Yaylası‘nı ve Üçoluk Yaylası‘nı gezebilirsiniz.

Kentin simgelerinden olan Yivli Minare ve şehrin tarihi dokusunu hissedebileceğiniz Kaleiçi de gezebileceğiniz yerler arasında.

Kaş’tan deniz yolu ya da kara yolu ile ulaşabileceğiniz Kekova Antalya’nın batık şehri. Suyun altında kalan bu şehrin üzerinde altı cam teknelerle yapacağınız yolculuk sizi büyüleyecek ve içinizde bir dalış merakı uyandıracak. Ancak bu bölge araştırma sahası olduğu için henüz dalışa kapalı.

Antalya yalnızca merkezi ile değil; ilçeleri ve beldeleri ile de gezecek pek çok yer sunuyor. Antalya’da mutlaka görmenizi ve gezmenizi tavisye ettiğimiz yerleri arasında Kaş, Kalkan, Alanya, Kemer, Manavgat, Olimpos, Adrasan, Side var. Birbirinden güzel bu tatil beldelerinden hepsini olmasa da birkaçını gezmeden Antalya’dan dönmeyin.

 

 

 

Harita

Benzer Emlaklar