Antalyada Eşyalı Kiralık Evler

Antalyada Eşyalı Kiralık Evler
Hurma Mh., 07100 Antalya/Antalya, Türkiye
Kiralık 2,000 TL. - Mobilyalı Daireler
131 100 m2 2 Yatak Odaları 1 Banyo 1 Garaj 9 4

Antalyada eşyalı kiralık evler, Antalya ,konyaaltı nda denize 800 mt.mesafede ,site içerisinde bulunan dairemiz sahibinden full eşyalı olarak kiraya verilmektedir.daire site içinde ,yüzme havuzu, kamelya,güvenlik,kamera sistemi,çift asansör,site görevlisi,site içinde otopark,bahçe  bulunmaktadır.dairemiz mobilyalandırılırken 6 kişilik bir ailenin konaklayacağı şekilde düşünülerek buna göre rahat edecek şekilde düşünülerek hazırlanmıştır.Antalyada Eşyalı Kiralık Evler,  için web sitemizi inceleyin lütfen, antalyada eşyalı kiralık evler

Antalyada Satılık Daireler ,için web sitemizi inceleyin lütfen

Antalya tarihçe, Osmanlı Devleti’nin Abdülmecid devrinde (1847) çıkarmaya başladığı salnamelerde (bugünkü anlamıyla yıllık ) Antalya, Konya’ya bağlı olması sebebiyle ” Teke Sancağı” adıyla geçmektedir. Antalya, XIX. yüzyıl sonunda Konya Vilayetinin sancağı durumundaydı.İdari bakımdan 5 kaza ve 9 nahiyeye ayrıldı. Toplam köy sayısı 549 idi. Sancak toplam nüfusu 224 bin kişiydi. Bu nüfusun 15 binini Yörükler oluşturuyordu. Bunlar kışı ovalarda, yaz aylarının ise yayla adı verilen platolarda geçirirlerdi. Nitekim Hazine-i Evrak’ta mevcut 1840 tarihli bir belgeden Antalya Kalesi içindeki yerlere iskanları yetersiz olduğundan, sur dışında bir mahalle kurulması ve oraya bir kapı açılması ve kiliselerin onarılması hakkındaki yazıdan, buraya sürekli değişik dinlerden, değişik yerlerden insanların gelerek yerleştikleri anlaşılmaktadır.

Antalya şehri, körfezin ortasında, dik bir kayalığın üzerinde kurulmuştu. ve mutasarrıflık buradaydı. Üç surla çevrili olan kentin çok heybetli bir görünüşü vardı. Bu surların alt bölümlerinde bulunan geniş çukurlar, Düden Çayı’nın sularıyla dolar ve şehir, bu su hendekleriyle korunurdu.

XIX, yüzyıl sonunda Antalya Sancağı’na eğitim ve öğretim faaliyetleri, 2 bin 600 öğrencinin devam ettiği 50 okulla sürdürülürdü.

Emlak Bilgileri

  • Depozit: $500
  • Bina: 5
  • Building Number of Floors: 9
  • Building Floor: 4
  • City Center: 5km
  • Hospital: 400m
  • Bus Stop: 50m
  • Post Office (PTT): 600m
  • Airport: 18km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan