Antalya Kepezde Satılık Daireler

Antalya Kepezde Satılık Daireler
Baraj Mh., 07100 Antalya/Antalya, Türkiye
Satılık 50,000 USD - Daire
1035 120 m2 2 Yatak Odaları 1 Banyo 1 Garaj

Antalya Kepezde Satılık Daireler, Kepezde Baraj mahallesinde, yüzme havuzlu yeni, site içinde, ayrı mutfaklı lüks daireler, uygun fiyata satılık olup, hava limanına 3 km. Dünen şelalesine 2 km.mesafededir.

Site içinde otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, hemen sıte karşısında belediye oyun spor alanları bulunmaktadır, siteye yakın yeni yapılan okullar, hastaneler , alışveriş merkezleri ve expo 2016 projesi için yapılan yollar bulunmaktadır, Kepezin gelecek için çok güzel bir konumda olan sitedeki daireler uygun fiyata satılıktır. Site içinde basket sahası, voleybol sahası, sosyal alanlar arasındadır,

sitede 2+1 – 3+1  daire seçenekleri vardır,

Antalya düden şelalesi tanıtım, Antalyanın 30 km kuzeyinden doğar. Bazan yer altından, bazan da yer üstünden akar. Birçok şelaleler meydana getirir. Kırkgözde yerin altına girer. 10 km sonra yer yüzüne çıkar ve 3 km sonra tekrar bir mağara tüneline girer. Tüneldeyken yeraltı suları karışır. Lara plajında 50 m yükseklikten denize dökülür.Antalya ilinde Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazları sıcak ve kurak geçer. Yazın öğleden sonra meltem rüzgarı ile sahiller biraz serinler. Kış bol yağışlı geçer. Dağlara kar yağar. Antalya, sahilinde denize girilirken, dağlarında kayak yapılan dünyanın sayılı şehirlerinden biridir. Sıcaklığı -4.3°C ile 43.4°C arasında değişir. Kışın 10 dereceden aşağı soğuk çok nadirdir. Yağış ortalaması metrekareye 1070 milimetredir. Antalyanın topraklarının % 60ı ormanlıktır. Ormanı en çok olan illerimizden biridir. Çam ağaçları çoğunluktadır (Kızılçam ve karaçam). Kaş ve Elmalı arasında sedir ağaçları bulunur. 500 m aşağılarda makiler vardır. Makilerle çam ormanları arasında meşe ağaçları bulunur. Maki bölgesinde sarmaşık, defne, yemiş, sarıağaç, mersin ağacı, çitlembike çok rastlanır. Ayrıca lavanta, kekik, nane ve veronika gibi bitkiler bulunur. Ovalarda her türlü Akdeniz ürünleri yetişir.

#antalya_kepezde_satılık_daireler

 

Harita

Benzer Emlaklar