Konyaaltında Kiralık Residence

Konyaaltında Kiralık Residence
Konyaaltı, 07100 Antalya/Antalya, Türkiye
Kiralık 3,000 TL. - Mobilyalı Daireler
107 105 m2 2 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj

Konyaaltında kiralık residence,Dünyanın gözbebeği,Antalyamızın incisi Konyaaltı sahili plajlarına, yürüme mesafesinde,sahibinden,full eşyalı,kiralık evimiz,24 saat güvenlikli,site görevlisi,bir olimpik, iki adet yüzme havuzu,ücretsiz internet olan site içinde ,doğal ve muhteşem bir görünüme sahip olan site bahçesi ile, albenisi yüksek olup,aileniz ile birlikte sizde  unutamayacağınız bir tatil geçireceksiniz.Evimiz denize,semt pazarına,alışveriş merkezlerine,sağlık merkezine,okullara,spor salonlarına,restaurantlara yakın,yürüme mesafesinde merkezi bir yerdedir.diğer Antalyada Mobilyalı Kiralık Daireler ve Antalyada Satılık Daireler için sitemizi ziyaret edin lütfen.

Antalya Hakkında, Antalya’nın nüfusu 2007’de yapılan sayıma göre 775.157’dir.Bunun 388.133’ü erkek, 387.024’ü kadındır.Türkiye’nin sekizinci büyük şehri olmakla birlikte yoğun göç almaktadır.2008 nüfusu ise 798.507’dir.Akdeniz Bölgesi’nin Adana’dan sonra ikinci büyük şehridir.ve bir çok turistik özellik taşr Turistik yerler

Antalya ve çevresinde birçok antik şehir yer alır. Antalya yolu üzerindeki Aspendos, Perge ve Side bunlardan bazılarıdır. Bu tarihi yerlerden başka Antalya sahil ve plajlarıyla da bilinir. Konyaaltı, Karpuzkaldıran ve Lara sahilleri ünlü. Antalya ayrıca şelaleler şehri olarak da ün yapmıştır. Düden, Manavgat ve Kurşunlu Şelaleleri, yerli ve yabancı binlerce turistin uğrak yerleri arasında yer alır. Yayla ve kış sporlarının yapıldığı Beydağları ve Saklıkent ise şehrin birer doğal güzellikleridir.

Antalya’da büyük miktarda Sur, kilise, cami, medrese, mescit, han ve hamam vardır. Kaleiçi surlarının çepeçevre sarıp kucakladığı yat limanı (Marina) şehrin en eski yerleşim birimidir. Antalya’nın simgesi olan Kaleiçi’nde Yivli Minare, Kesik Minare Saat Kulesi ve tarihi evleri bulunur . Antalya Kaleiçi’nde en güzel örneklerini görebileceğiniz geleneksel Türk mimarisinin göze çarpan ilk özellikleri tabiatla uyum içinde olmalarıdır. Bu mekanların tamamını yürüme mesafesindedir.

#antalyada_kiralık_mobilyalı_daireler

Emlak Bilgileri

  • Depozit: $500
  • Bina: 5
  • Building Number of Floors: 4
  • Building Floor: 1st Floor
  • City Center: 5km
  • Hospital: 400m
  • Bus Stop: 50m
  • Post Office (PTT): 400m
  • Airport: 17km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan