Antalya Konyaalti Mobilyali Kiralik Daire

Antalya Konyaalti Mobilyali Kiralik Daire
Liman Mh., 31. Sokak, 07100 Antalya/Antalya, Türkiye
Kiralık 1,750 TL. - Mobilyalı Daireler
127 65 m2 1 Yatak Odası 1 Banyo 1 Garaj 4

Antalya konyaalti mobilyali kiralik daire, Antalya, Konyaaltı Sahili,  Liman da denize yürüme mesafesinde ,site içerisinde, yüzme havuzlu daire ,konyaaltı sahiline ,alış veriş merkezlerine,toplu ulaşıma ,ilk öğretim okuluna ,semt pazarına ,sağlık merkezlerine,serbest bölge ye ,liman gümrük  ,yürüme mesafesinde,full eşyalı daire 1+1 olup,katta havuz manzaralıdır.

Antalya Hakkında, Ekonomisi tarım ve turizme dayanır. Başlıca tarım ürünleri portakal, elma, buğday olup ayrıca arpa, ciğit ve pamuk da yetiştirilir. Kıyı kesimlerde seracılık yaygındır. Dağ köylerinde ormancılık önemli geçim kaynağıdır. İlçe yat turizmi bakımından önemli kıyılarımızdan olup, Kalhanda bir yat limanı vardır. İlçe merkezi Teke Yarımadasının güneyinde bir koyun kıyısında kurulmuştur. Eskiden ilçe merkezi Demre Çayı vadisindeki Kasaba ovasının kıyısındaydı. Andifli ise, Kaş kasabasının limanı idi. Cumhuriyetten sonra iskele önem kazanınca ilçe merkezi buraya taşınarak, Andiflinin ismi Kaş olarak değiştirildi. İl merkezine 189 km mesafededir. İlçe belediyesi 1923te kurulmuştur.

Kemer: 1990 sayımına göre toplam nüfus 23.268 olup, 8449u ilçe merkezinde 14.819u köylerde yaşamaktadır. Merkez bucağa bağlı 8 köyü vardır. İlçe toprakları genelde dağlıktır. Batısında Tahtalı dağı yer alır. Dar kıyı düzlüğünün hemen ardından dağlar yükselir. Dağlar gür ormanlarla kaplıdır. Ekonomisi tarım ve ormancılığa dayalıdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, arpa, turunçgiller, baklagiller, pamuk, susamdır. Seracılık yaygındır. Dağlık bölgelerde ormancılık ve küçük baş hayvancılığı yapılır.İlçe toprakları genelde dağlıktır. Batısında Akdağ ve Elmalı dağı, doğusunda ise Beydağ yer alır. Bu dağlar arasında Korkuteli ovası ve Bozova yer alır. Ovaları, Korkuteli çayı ve Bingeçit dereleri sular. Korkuteli çayı üzerinde sulama amaçlı bir göl vardır. Dağlar ormanlarla kaplıdır. Ekonomisi tarıma dayalıdır. Başlıca tarım ürünleri buğday, arpa, elma, şekerpancarı, nohut, ayçiçeğidir, Tarıma müsait olmayan bölgelerde kılkeçisi ve koyun, beslenir. Yem fabrikası başlıca sanayi kuruluşudur.#antalya_konyaaltı_mobilyalı_kiralık_daire

 

Emlak Bilgileri

  • Depozit: $300
  • Bina: 13
  • Building Number of Floors: 5
  • Building Floor: 2
  • City Center: 5km
  • Hospital: 300m
  • Bus Stop: 100m
  • Post Office (PTT): 200m
  • Airport: 17km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan