Antalyada Kiralık Eşyalı Apart

Antalyada Kiralık Eşyalı Apart
Liman Mh., 16. Sokak, 07100 Antalya/Antalya, Türkiye
Kiralık 2,000 TL. - Mobilyalı Daireler
102 90 m2 2 Yatak Odaları 1 Banyo 1 Garaj 4 BAHÇE

Antalyada kiralık eşyalı apart, daireler,Antalya,konyaaltı,limanda,sahibinden full eşyalı,kiralık dairemiz,site içerisinde,yüzme havuzlu,denize 400 mt.yürüme mesafesinde,aileniz ile beraber konaklayabileceğiniz fiyat olarakta uygun şirin bir yerdir.site mizde yüzme havuzu ve site görevlimiz bulunmaktadır,dairemiz mutfak salondan bağımsız,büyük bir balkona sahiptir.denize,konyaaltı plajlarına,semt pazarına,okullara,sağlık merkezine,spor salonlarına,alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde yakındır.

Antalyada mobilyalı kiralık daireler için web sitemizi ayrıntılı ,inceleyin lütfen,

Antalyada Satılık Daireler için sitemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Antalya Tarihçesi, Osmanlı Devleti’nin Abdülmecid devrinde (1847) çıkarmaya başladığı salnamelerde (bugünkü anlamıyla yıllık ) Antalya, Konya’ya bağlı olması sebebiyle ” Teke Sancağı” adıyla geçmektedir. Antalya, XIX. yüzyıl sonunda Konya Vilayetinin sancağı durumundaydı.İdari bakımdan 5 kaza ve 9 nahiyeye ayrıldı. Toplam köy sayısı 549 idi. Sancak toplam nüfusu 224 bin kişiydi. Bu nüfusun 15 binini Yörükler oluşturuyordu. Bunlar kışı ovalarda, yaz aylarının ise yayla adı verilen platolarda geçirirlerdi. Nitekim Hazine-i Evrak’ta mevcut 1840 tarihli bir belgeden Antalya Kalesi içindeki yerlere iskanları yetersiz olduğundan, sur dışında bir mahalle kurulması ve oraya bir kapı açılması ve kiliselerin onarılması hakkındaki yazıdan, buraya sürekli değişik dinlerden, değişik yerlerden insanların gelerek yerleştikleri anlaşılmaktadır.

Antalya şehri, körfezin ortasında, dik bir kayalığın üzerinde kurulmuştu. ve mutasarrıflık buradaydı. Üç surla çevrili olan kentin çok heybetli bir görünüşü vardı. Bu surların alt bölümlerinde bulunan geniş çukurlar, Düden Çayı’nın sularıyla dolar ve şehir, bu su hendekleriyle korunurdu.

XIX, yüzyıl sonunda Antalya Sancağı’na eğitim ve öğretim faaliyetleri, 2 bin 600 öğrencinin devam ettiği 50 okulla sürdürülürdü.#antalyada_kiralık_eşyalı_apart

Emlak Bilgileri

  • Depozit: $300
  • Bina: 5
  • Building Number of Floors: 4
  • Building Floor: 1
  • City Center: 5km
  • Hospital: 100m
  • Bus Stop: 100m
  • Post Office (PTT): 300m
  • Airport: 17km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan