Konyaaltında Kiralık Daireler

Konyaaltında Kiralık Daireler
Liman Mh., 23. Sokak, 07100 Antalya/Antalya, Türkiye
Kiralık 2,000 TL. - Mobilyalı Daireler
121 85 m2 2 Yatak Odaları 1 Banyo 1 Garaj 4 2

Konyaaltında kiralık daireler, Antalya konyaaltı limanda sahibinden full eşyalı evimiz,konyaaltı sahiline 250 mt.mesafede bir apartman dairesidir.denize,alışveriş merkezlerine,semt pazarına,postaneye,sağlık ve spor merkezlerine yürüme mesafesinde yakın olup,merkezi bir bölgededir.araç gürültüsünden uzak ama toplu ulaşıma ve denize yakındır.antalyamızda tatil için veya başka bir sebeple kısa süre konaklayacak misafirlerimiz için aile olarak 5 kişinin kalabileceği rahatlıkta.kendi ev oratamınızı aratmayacak şekilde hazırlanmış olup kira fiyat çok uygundur.serbest bölgeye,limana,gümrüke,ilköğretim okuluna yakın yürüme mesafesinde.sahibinden kiralık.

Antalyada Mobilyalı Kiralık Daireler için sitemizi inceleyin,

Antalyada Satılık Daireler için lütfen sitemizi inceleyin,

Antalya hakkında, Antalya’da gerek Selçuklular, gerekse Osmanlılar döneminde merkez ve ilçelere 60’dan fazla medresenin bulunduğu bilinir. Bugün pek çoğu harap olmuş bu yapıların içinde 1250 yılında Selçuklu Veziri Karatay tarafından yaptırılan medreseyle, Elmalı’daki Osmanlılar döneminde Ömer Paşa tarafından yaptırılan medrese, sağlam olarak kalmıştır.

XIX. yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu’nun bırakmak zorunda kaldığı topraklardan gelen göçmenlerin yerleştirildiği Antalya, sözü geçen yüzyılın ikinci yarısında Konya Vilayetine bağlanan bin sancağın (Teke) merkezi oldu. Birinci Dünya Savaşı’ndan önce bu sancak, adı geçen vilayetten ayrılarak bağımsız bir sancak haline girdi. Mütareke döneminde şehir, bir aralık İtalyanların işgali altındaydı. İtalyanlar Antalya halkına, kendilerini Türk dostu olarak göstermeye çalışıyorlardı. Bu amaçla, Yunan işgali bölgesinden Antalya’ya gelen göçmenlere ve yoksul halk tabakalarına çeşitli yardımlarda bulunuyor, ayrıca yollar ve okullar açıyorlardı. Çiftçiyi ve taciri kendi tarafına çekmek isteyen İtalyanlar, gerekli kredileri vermek üzere Banco Di Roma’nın Antalya’da şubelerini açmaktan geri durmadılar. Ancak şehir çok geçmeden boşaltıldı ve 9 Temmuz 1921 tarihinde Anadolu Hükümeti’ne bağlandı. Cumhuriyeti’in ilanından sonra ise Antalya vilayeti kuruldu.#antalya_konyaaltında_kiralık_daireler

 

Emlak Bilgileri

  • Depozit: $300
  • Bina: 11
  • Building Number of Floors: 4
  • Building Floor: 2
  • City Center: 5km
  • Hospital: 200m
  • Bus Stop: 50m
  • Post Office (PTT): 20m
  • Airport: 17km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan