Antalyada Uygun Fiyatlı Kiralık Evler

Antalyada Uygun Fiyatlı Kiralık Evler
Liman Mh., 31. Sokak, 07100 Antalya/Antalya, Türkiye
Kiralık 2,000 TL. - Mobilyalı Daireler
109 70 m2 1 Yatak Odası 1 Banyo 1 Garaj

Antalyada uygun fiyatlı kiralık evler, Antalya,konyaaltı,limanda,sahibinden full eşyalı,kiralık giriş kat olan dairemiz,denize 300 mt.yürüme mesafesinde,aileniz ile beraber konaklayabileceğiniz fiyat olarak ve konum olarak çok uygun şirin bir yerdir.,büyük bir balkona sahiptir.denize,konyaaltı plajlarına,semt pazarına,serbest bölgeye ,postaneye,gümrük e, okullara,sağlık merkezine,spor salonlarına,alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde yakındır.

Antalyada Kiralık Mobilyalı Daireler için web sitemizi inceleyin lütfen,

Antalyada satılık daireler için sitemizi inceleyin lütfen,

Antalyanın Bitki Örtüsü, Antalya ilinde Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazları sıcak ve kurak geçer. Yazın öğleden sonra meltem rüzgarı ile sahiller biraz serinler. Kış bol yağışlı geçer. Dağlara kar yağar. Antalya, sahilinde denize girilirken, dağlarında kayak yapılan dünyanın sayılı şehirlerinden biridir. Sıcaklığı -4.3°C ile 43.4°C arasında değişir. Kışın 10 dereceden aşağı soğuk çok nadirdir. Yağış ortalaması metrekareye 1070 milimetredir. Antalyanın topraklarının % 60ı ormanlıktır. Ormanı en çok olan illerimizden biridir. Çam ağaçları çoğunluktadır (Kızılçam ve karaçam). Kaş ve Elmalı arasında sedir ağaçları bulunur. 500 m aşağılarda makiler vardır. Makilerle çam ormanları arasında meşe ağaçları bulunur. Maki bölgesinde sarmaşık, defne, yemiş, sarıağaç, mersin ağacı, çitlembike çok rastlanır. Ayrıca lavanta, kekik, nane ve veronika gibi bitkiler bulunur. Ovalarda her türlü Akdeniz ürünleri yetişir.Antalya ekonomisi tarım ve turizme dayanır. Verimli topraklarında çeşitli tarım ürünleri yetişmektedir. Tarım ürünleri içinde en çok buğday, arpa ve yulaf yetişir. Ayrıca pamuk, susam, soğan, yer fıstığı, nohut, 35 bin hektar üzerinde sebze yetişir. Seracılıkta en ileri olan ilimizdir. 32 bin hektarlık seralarda domates, biber, fasulye, patlıcan, hıyar, kavun ve karpuz yetiştirilir. Yurt içi ve dışında satılır. Meyvecilikte çok ileridir. En çok muz, portakal yetişen ilimiz Antalyadır. Mandalina, limon, greyfurt Antalyanın başta gelen gelir kaynağıdır. Zeytincilik oldukça gelişmiştir. Meyvecilikte çok ileri durumdadır. Elma, armut, erik, ayva, şeftali, kayısı, üzüm, iğde, keçiboynuzu, kızılcık ve diğer meyveler yetişir.

Tarımda sulama, gübreleme, ilaçlama ve modern araç kullanmada en üstün seviyededir. Orman ürünleri bakımından zengindir. Reçine üretiminin dörtte birini Antalya ilimiz sağlar. Tomruk ve direk üretimi fazladır. Avakado ve pikan cevizi yetiştirilmesi için çalışmalar yapılmaktadır.#antalyada_uygun_fiyatlı_kiralık_daireler

 

Emlak Bilgileri

  • Depozit: $300
  • Bina: 13
  • Building Number of Floors: 4
  • Building Floor: 1
  • City Center: 5km
  • Hospital: 300m
  • Bus Stop: 100m
  • Post Office (PTT): 150m
  • Airport: 17km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan