Mobilyalı Kiralık Daire Antalya

Mobilyalı Kiralık Daire Antalya
Arapsuyu Mh., Arapsuyu Mahallesi Muhtarlığı, 07985 Antalya/Antalya, Türkiye
Kiralık 6,000 TL. - Mobilyalı Daireler
111 160 m2 3 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj 7 7

Mobilyalı kiralık daire Antalya, antalyanın incisi olan Konyaaltı sahilinde muhteşem deniz manzarasına sahip olan full eşyalı dairemizin ,3  odasından da denizi görebileceğiniz muhteşem bir konumdadır.Konyaaltı sahiline ,eğlence merkezlerine,alışveriş merkezlerine,şehir merkezine,restaurantlara,aqapark a ,beach parka ,akvarıuma,hastaneye ,okullara,üniversiteye yürüme mesafesindedir.Antalyada Kiralık Mobilyalı Daireler ve Antalyada Satılık Daireler için sitemizi mutlaka inceleyin lütfen.

Neden mobilyalı kiralık daire antalya?

şehir merkezine,restaurantlara,aqapark a ,beach parka ,akvarıuma,hastaneye ,okullara,üniversiteye yürüme mesafesindedir.Antalyada Kiralık Mobilyalı Kiralık Daire Antalya, ve, Antalyada  Satılık Daireler için sitemizi mutlaka inceleyin lütfen.Hititler’den önceki, yani İ.Ö. 2. binden evvelki devirlerde bu bölgedeki durumun ne olduğu bilinmemektedir. Hititler’in bütün Küçük Asya’yı içine alan büyük bir krallık kurdukları ve 2. bin yılın son yarısında Hitit yazılı belgelerinde sözü edilen Ahhiyava’nın (veya Arzava’nın) bu bölge içinde olduğu ileri sürülmektedir. Ancak Yağca Köyü civarındaki Karain Mağarası’nda yapılan araştırmalarda Paleolitik (Yontulmuş Taş) Devre ait çakmaktaşı aletlere, hayvan hatta insan kalıntılarına rastlanmıştır. Aynı şekilde, Antalya’nın 25 km. batısında keşfedilen Beldibi Mağarası, bölgedeki tarih öncesi devirlere ışık tutacak niteliktedir.

Antalyanın Tarihçesi

Truva’nın düşüşü olarak kabul edilen İ.Ö. 1184’ten önce bu bölgede bir yerli halkın varlığı antik kaynaklarca ortaya çıkmaktadır. Ancak bu devirler ve halkı hakkında yeterli bilgi olmadığı için bölgenin Grek Tarihi’ni Truva’nın düşüşünden sonra başıboş bir grubun Anadolu’nun güneyine inerek çoğunluğunun Pamfilya’ya geri kalan kısmının da Kilikya’ya geçerek oraya yerleştikleri tarih olarak kabul edilen İ.Ö. 1100 olarak başlatmak gerekmektedir. Ancak bu kişiler hakkında Perge’deki birkaç heykel kaidesindeki yazıtlar dışında belge bulunamamıştır.

Antalya’nın içinde bulunduğu Pamfilya, “Irkların Ülkesi” anlamına gelmektedir. Böyle Grekçe isimli bir bölge Anadolu’da çok azdır. Belki de bölgeye karışık ırklara ait toplulukların yerleşmelerinden dolayı bu ad verilmiştir. Pamfilya’daki Grek Ağzı, Dor göçünden önceki Atina ile sıkı bır ilişki göstermektedir. Truva Savaşları’ndan yüz yıl sonra gelen, Yunanistan’ın büyük bir bölümüne yayılan ve Pelepones’i egemenliği altına alan Dorlar, kendi ağızlarını da beraberlerinde getirmişlerdir.

Emlak Bilgileri

  • Depozit: $1000
  • Bina: 15
  • Building Number of Floors: -
  • Building Floor: 7
  • Hospital: 1km
  • Bus Stop: 20m
  • Post Office (PTT): 100m
  • Airport: 12km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan