Antalyada Satılık Daireler

Antalyada Satılık Daireler
Hurma, 07130 Konyaaltı/Antalya, Türkiye
Satılık 90,000 - Daire
2056 65 m2 1 Yatak Odası 1 Banyo 1 Garaj

Antalyada Satılık Daireler .Antalya’nın muhteşem doğal güzellikleri, tertemiz havası ve mavi bayraklı masmavi denizi sizin için artık sadece bir tatil seçeneği olmaktan çıkıyor ve günlük yaşamınızın bir parçası haline geliyor. Antalya’nın en önemli iş, alışveriş ve eğitim merkezlerinin yanı sıra Konyaaltı’nın seçkin plajları, parkları, binicilik ve doğa sporları imkanları, sosyal yaşam alanları ile yepyeni bir yaşamın kapıları sizler için aralanıyor.

“A” sınıfına yanı sıra karmaşık tüm sistem enerji verimliliği:

profesyonel güvenlik
Her dairede iki harici telefon hatları
Internet ve kablo TV altyapısı
interkom, apartman kompleksi içinde iç iletişim.
kamelya
oyun alanı
mutfak dolabı
Banyo dolap
koridor dolap
Açık yüzme havuzu
Çocuk havuzu
Park: 765 m2 kapalı otopark (sahada)
Fitness Sauna: 180 m2 fitness merkezi, sauna.
Güvenlik: 24/7 güvenlik sistemi (kamera).
TV, uydu TV, Wi-Fi, klima
Asansör Jeneratör, gazlı ısıtma
Porter hizmetler:, ortak alanların temizliği alışverişe gidiyor, çöp yaptırmayı, vb.Konut kompleksi gayrimenkul ileride mükemmel bir yatırımdır! Bu projenin uygulanması, bu güven burada malın piyasa değerinin neredeyse her gün bir artış katkıda ekonomik gelişme ve yeni ve önemli yatırımlar ile bölgenin yatırım çekiciliği, sürekli artış trendi varlığına olumlu eğilimler tarafından besleniyor, emin adım mesafededir.Tüm olanaklar:otobüs durağı,balkon,yüzme havuzu,doga mazarali,Gömm dol,otopark,jeneratör,Çocuk Parkı,duş,kör,Internet,klima,kapıcı,laminat parke,Asansör,mobilya,güvenlik,parkyeraltı otoparkı,
denize yakın  1.5 km mesafede,sauna,sinyalizasyon,Çelik kapı,buzdolabı.

Antalyada Satılkı Kompleks 3 tip daire bulunmaktadır:

1)  Antalyada satılık daire ,1+bir yatak odali,açik mutfak salonla birleşık 65 m2 ,banyo ve balkon var, Dairenın fiyati- 82000 euro.

2)Antalya satılkı daire,2+1 odali ,açık mutfak salonla birleşik 83 m2 , balkon ve banyo var,( 2yatak odalı ).Dairenın fıyatı-105000 euro

3)Antalya satılkı daire,3+1 odali ,açık mutfak salonla birleşik 152 m2 , balkon ve banyo var,(3yatak odalı ).Dairenın fıyatı-175000 euro.
% 50 peşin 1 yıl taksit fiyatlar
peşin ödemelerde %10 discount

Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan