Satılık Antalyada Daireler

Satılık Antalyada Daireler
Liman Mh., 07070 Antalya/Antalya İli, Türkiye
Satılık 186,000 - Daire
1008 170 m2 4 Yatak Odaları 2 Banyolar 1 Garaj

Satılık Antalyada Daireler, Konyaaltı Limanda Satılık Daire

Deniz manzaralı,site içinde, yüzme havuzlu,daire 4 oda,1 salon,2 banyo ,24 saat güvenlikli sitede,elektirik -su tesisatı,mutfağı,banyoları,tüm kapıları yenilenmiştir.Antalya hakkında bilgi vermek gerekir ise;

Türkiye’nin tatil denince akla gelen belki de en önemli merkezlerinden birisidir Antalya. Gelişmiş tatil seçenekleri, bol gezilecek yerleri ve yapılacak etkinlikleriyle insanlara umut vaat eder.  Bu turistik şehrin tarihi de bir o kadar eskiye dayanır. MÖ. 700’e kadar giden şehir tarihi, XII. Yüzyıl itibariyle Türklere geçer ve Türk kültürüyle yoğrularak bu günkü görünümünü alır. Selçuklular ve Osmanlılardan kalan medreseler bu şehirle, devletlerin ilgilendiğini gösterir. Sizin de yolunuz düşerse bu medreseleri gezmenizi öneririz.

Turistlik faaliyetlerde, şehrin tarihi yapısı yanında tabiî ki yaz turizmi de önemli yer tutuyor. Antalya; sıcak havası, temiz Akdeniz’iyle turistlerin gözde mekanlarından birisi durumunda. Şehirde bir çok plaj bulunmakla birlikte en çok tercih edilenleri; 1,5 kilometrelik Konyaaltı Plajı, ince kumlarıyla nam salmış 2 kilometrelik Kleopatra Plajı, geniş ormanlık alanlarıyla insanları karşılayan İncekum Plajı, ince kumu ve çam ormanları nedeniyle beğenilen Lara Plajıdır. Ayrıca bu plajlara ek olarak; Kale (Demre) Kumsalı, Patara Kumsalı, Adrasan Kıyıları, Finike sahilleri, Tekirova Kıyıları, Phaselis Plajı, Reşat Adası Plajları, Mermerli Plajı da eklenebilir. Bu plajlarda belediyeler tarafından yapılmış yeme-içme ve konaklama hizmetleri de kullanıcılar oldukça memnun etmektedir.

 

Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan