Antalyada Deniz Manzarali Satilik Evler

Antalyada Deniz Manzarali Satilik Evler
Altınkum Mh., 07100 Antalya/Antalya İli, Türkiye
Satılık 460,000 USD - Daire
1018 260 m2 5 Yatak Odaları 3 Banyolar 2 Garajlar

Antalyada Deniz Manzarali Satilik Evler, Dünyanın gözbebeği,Antalyanın incisi konyaaltı plajlarına 200 mt.uzaklıktaa,konyaaltında deniz manzaralı,denize yürüme mesafesinde,deniz manzaralı,olan satılık dairemiz,site içerisinde ,yüzme havuzlu,kendinize ait otopark,fitness,güvenlik bulunmaktadır.diğer Antalyada deniz manzarali satilik evler, için web sitemizi inceleyin lütfen,

Antalya hakkında,

Aksu Çayı: Ispartadan gelen fabrika deresi, Kovada gölünden çıkan dere ile birleşerek Aksu ismini alır. Perge harabeleri doğusundan gelerek Antalya körfezine dökülür. Köprü Su Çayı: Anamas Dağlarından Belkıs (Aspendos) harabelerinin doğusundan geçip, Antalya Körfezinde denize ulaşır. Manavgat Çayı: Gembos Ovasının doğusundaki dağlardan çıkar; Karapınar sularını alıp, Handosta dar bir boğaza girer. On iki kaya deliğinden sonra çağlayan meydana getirir. İkinci bir çağlayandan sonra Gökböget Gölcüğüne dökülür. Manavgat Çağlayanını meydana getirdikten sonra, Antalya Körfezine dökülür (Saniyede 155,5 metreküp su akıtır). Düden Çayı: Antalyanın 30 km kuzeyinden doğar. Bazan yer altından, bazan da yer üstünden akar. Birçok şelaleler meydana getirir. Kırkgözde yerin altına girer. 10 km sonra yer yüzüne çıkar ve 3 km sonra tekrar bir mağara tüneline girer. Tüneldeyken yeraltı suları karışır. Lara plajında 50 m yükseklikten denize dökülür.

Diğer akarsuları; Gazipaşa, Alara, Alakır, Karpuz, Dim, Kargı, Korkuteli ve Karaman çaylarıdır. Karagöl: Elmalı Ovasının tabanında yer alır. Yüzölçümü 21 kilometrekaredir. Yazın suları azalır derinliği azdır. Söğüt Gölü:Antalya ve Burdur arasındadır. Yüzölçümü 40 kilometrekaredir. Derinliği azdır. Denizden yüksekliği 1345 metredir. Kışın donar, yazın etrafı sazlık ve bataklıktır. Avlan Gölü: Yüzölçümü 10 kilometrekaredir. Derinliği azdır. Elmalı ovasının güneyindedir. Ova Gölü: Kaşın batısında küçük bir göldür. Oymapınar Barajı:Manavgat Çayı üzerinde kurulmuştur. Yüksekliği 185 metredir. Kapasitesi; 300 milyon metreküp sudur. Yüzölçümü 470 hektardır. Enerji ve sulamada kullanılır. Buradaki hidroelektrik santralin kapasitesi arttırılmaktadır. Alakır Barajı: Alakır Çayı üzerinde kurulmuştur. Yüzölçümü 469 hektar, kapasitesi ise 80 milyon metreküp sudur. Sulama maksadıyla kullanılır. Korkuteli Barajı: Korkuteli Suyu üzerinde kurulmuştur. Sulama maksadıyla kullanılır.

Emlak Bilgileri

  • Bina: 6
  • Building Number of Floors: 4
  • Building Floor: 2
  • City Center: 5km
  • Hospital: 1km
  • Bus Stop: 150m
  • Post Office (PTT): 400m
  • Airport: 16km
Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan