Konyaaltı Hurma Satılık Daire

Konyaaltı Hurma Satılık Daire
Hurma Mh., Hurma Mahallesi Muhtarlığı, 07070 Antalya/Antalya İli, Türkiye
Satılık 92,000 -Uygun Fiyat ! - Daire
1003 106 m2 2 Yatak Odaları 1 Banyo 1 Garaj

Konyaaltı Hurma Satılık Daire, denize yürüme mesafesinde güzel bir site içerisinde satılık dairemiz yeni olup,güvenlik,kamera sistemi,daireye özel daireden bağımsız kilerin bulunduğu güzel bir sitedir.semt pazarına,alışveriş merkezlerine,okullara,denize yürüme mesafesindedir, resimlerde görünen eşyaları ile birlikte Konyaaltı hurma satılık daire,Kısaca bölge hakkında sizleri bilgilendirmek için ;

Bölgede: Devlet Hastanesi, Akdeniz Tıp Fakültesi ve Olimpos Hastanesi olmak üzere 3 adet hastane bulunmaktadır. Yabancılardan sorumlu polis karakolu Konyaaltı, Uncalı semtinde bulunmaktadır. Yabancılar oturma izni için buraya başvuru yaparlar.

Bir çok alışveriş imkanı bulunmaktadır. Migros alışveriş merkezi içerisinde : süpermarket, giyim mağazaları, sinema, müzik, kitap ve elektronik mağazaların yanı sıra her türlü dükkan bulunmaktadır. Bina yapı malzemeleri merkezi yanı sıra bakkallar ve marketler bol miktarda mevcuttur.

Bölgede yemek için birçok restoran bulunmaktadır. Güneyliler kebap, Samsun Pide, geleneksel Türk yemekleri yiyebileceğiniz Zencefil isimli restoran bunlardan bazılarıdır. Salı günleri Liman’da, çarşamba günleri Toros’da, perşembe günleri Meltem’de ve Cuma günleri Altınkum’da kurulan çeşitli semt pazarları bulunmaktadır. Bu pazarlar da taze meyve, sebze, balık ve süt ürünleri bulunmaktadır.

Konyaaltı kültürel aktivite açısından oldukça zengindir. Atatürk Kültür Merkezi, her cuma akşamı Antalya Devlet Senfonisi’ne ev sahipliği yapmaktadır. AKM aynı zamanda Uluslararası Piyano Festivaline, dünyaca ünlü Jazz ve Klasik müzisyenlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Harita

Benzer Emlaklar

Mehmet Doğan